با شش شخصیت جدید بازی Tekken 8 آشنا شوید

اینطور که از فایل‌های تست شبکه محدود بازی استخراج شده است، چند مبارز دیگر به Tekken 8 اضافه خواهند شد که هنوز تریلری از معرفی آن‌ها مشاهده نکرده‌ایم.

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) قبلاً اعلام کرده بود که Tekken 8 در روز عرضه، تعداد مبارزان بیشتری نسبت به Tekken 7 خواهد داشت و بسیاری از این شخصیت‌ها نیز تاکنون رونمایی شده‌اند. البته هنوز برای جمع‌بندی کاراکترهای حاضر در فهرست مبارزان این بازی زود است چراکه به تازگی، اطلاعاتی از آن لو رفته است که نشان می‌دهد مبارزان جدیدی در راه هستند.

هفته گذشته، تست شبکه محدود Tekken 8 روی پلی استیشن ۵ آغاز شد و کاربرانِ پیگیر و کنجکاو این عنوان، با استفاده از نرم افزار Cheat Engine به سراغ فایل‌های بازی رفتند. طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت ردیت منتشر شده است، این کاربران با کنکاش و بررسی فایل‌ها، موفق شدند به فهرستی از چند کاراکتر که احتمالاً در بازی حضور خواهند داشت، دسترسی پیدا کنند.

اگرچه این فهرست شامل نام تعدادی از مبارزان مانند Paul Phoenix, Marshall Law, King, Claudio Serafino, Lars Alexandersson و Leroy Smith که در حال حاضر معرفی شده‌اند می‌شود اما در میان آن‌ها اسم‌هایی به چشم می‌خورد که سازندگان تاکنون به‌صورت رسمی از آن‌ها حرفی به میان نیاورده‌اند.

این ۶ شخصیتِ هنوز معرفی نشده، مبارزان قبلیِ سری یعنی Shaheen, Raven, Zafina, Yoshimitsu, Steve Fox و Alisa Bosconovitch هستند. البته مشخص نیست که آیا این افراد، تنها مبارزانی خواهند بود که قرار است در روز عرضه در بازی حضور داشته باشند یا اینکه شخصیت‌های دیگری هم وجود دارند که به هر دلیلی نام‌شان در فهرست بالا حضور ندارد.

گفتنی است که Tekken 8 تا قبل از ۱۳ فرورین ۱۴۰۳ (شروع آوریل ۲۰۲۴ میلادی) به بازارهای جهانی راه پیدا خواهد کرد. علاوه بر پلی استیشن ۵، تست شبکه محدود این بازی تا آخر امروز برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز شروع خواهد شد.

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل