تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk

استودیوی ۱۱ بیت رسما از آخرین بسته الحاقی بازی Frostpunk رونمایی کرد. این بسته الحاقی، The Last Autumn نام دارد و به عنوان یک پیش‌درآمد برای نسخه‌ی اصلی بازی در ماه ژانویه‌ ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

56364634 - تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk

انتشار بازی Frostpunk برای استودیوی ۱۱ بیت یک موفقیت بزرگ بود. این عنوان توانست فروش خوبی را کسب کند. این استودیو همچنان قصد دارد با ارائه‌ی محتویات مختلف از بازی Frostpunk پشتیبانی نماید. Frostpunk: The Last Autumn به عنوان یک پیش‌درآمد داستان پیش از اتفاقات بازی اصلی و فاجعه‌ی یخ‌زدگی را روایت می‌کند.

بازی Frostpunk عنوانی در سبک استراتژی مدیریت شهر و بقا است که در یک منطقه‌ی یخ زده روایت می‌شود. بازی‌بازان رهبر آخرین تمدن انسان‌ها برروی زمین هستند و باید برای زنده نگه‌داشتن مردم به سختی تلاش نمایند. The Last Autumn به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا ببیند که چه چیزی جهان انسان‌ها را به این وضعیت کشانده است. در این عنوان، بازی‌‌بازان می‌توانند محیط‌های جدیدی را که هنوز در برف محصور نشده‌اند، اکتشاف کنند. همچنین در این نسخه کتاب قوانین جدیدی وجود دارد. این کتاب به بازی‌بازان روش‌های جدیدی را ارائه می‌دهد تا بتوانند شهر خود را بسازند. Frostpunk: The Last Autumn در تاریخ ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Frostpunk هم‌اکنون برروی کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم PC در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …