انتشار آپدیت ۷.۰۱ برای کنسول پلی استیشن ۴

دو هفته قبل بود که قیمت و زمان عرضه پلی استیشن ۵ مشخص شد و ۳۰ آبان ۹۹ را برای عرضه آن علامت زدیم. شما می توانید کنسول جدید سونی را البته احتمالا، با قیمت ۵۰۰ دلار بخرید. با این که تنها ۹ ماه تا معرفی دستگاه جدید فاصله داریم اما دلیل نمی شود سونی کنسول محبوب پلی استیشن ۴ را آپدیت کند. امروز بروزرسانی ۷.۰۱ پلی استیشن ۴ توسط سونی منتشر شده است.

45654 - انتشار آپدیت ۷.۰۱ برای کنسول پلی استیشن ۴

همانطور که گفتیم سونی امروز عرضه آپدیت نرم افزاری نسخه ۷.۰۱ را برای پلی استیشن ۴ آغاز کرده است. به هر صورت نمی توان این آپدیت را به عنوان یک بروزرسانی مهم یا بزرگ معرفی کرد. در واقع با این بروزرسانی هیچ خبری از ویژگی‌های جدید برای کنسول پلی استیشن ۴ نیست و به واسطه این بروزرسانی فقط بهینه سازی‌ها و ارتقا در پایداری را کاربران پلی استیشن ۴ تجربه خواهند کرد. برای دریافت کاربران لازم است کنسول را به اینترنت متصل کنند تا آپدیت ۷.۰۱ پلی استیشن ۴ را با حجم تقریبا نیم گیگابایت (دقیقا ۴۴۷.۹ مگابایت) دریافت کنند که زمان نه چندان زیادی را برای دانلود از کاربران خواهد گرفت.

بروزرسانی مذکور در واقع یک آپدیت مکمل برای بروزرسانی نسخه 7.00 محسوب میشود که ویژگی‌های جدید و متنوعی را به این کنسول اضافه کرد. از جمله ویژگی‌های مهم آپدیت پیشین باید به پشتیبانی از قابلیت Remote Play بر روی دستگاه‌های اندرویدی، بهبود عملکرد HDR و دیگر بهینه سازی‌ها اشاره کرد.

 

منبع : ترنجی

خبر پیشنهادی

536345643 310x165 - سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

تاکنون کاربران پلی استیشن ۵ برای پخش موسیقی می‌توانستند از اپلیکیشن اسپاتیفای استفاده کنند. با …