امکان بازی میان پلتفرمی بازی Minecraft به زودی در پلی‌استیشن ۴

بعد از شایعات بسیار که خبر از آمدن قابلیت بازی میان پلتفرمی برای بازی Minecraft روی کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌داد، به نظر می‌رسد دارندگان کنسول سونی، بالاخره می‌توانند از انجام بازی Minecraft با سایر پلتفرم‌ها، لذت ببرند.
همانطور که هفته‌ی قبل شنیده شد، نسخه‌ی Bedrock بازی Minecraft قرار است برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. نسخه‌ی Bedrock در واقع نسخه‌ی نهایی بازی Minecraft است که پیش از این برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ و اکس‌باکس وان و سیستم‌ عامل‌های ویندوز ۱۰ و اندروید عرضه شده بود، اما هرگز راه خود را به پلی‌استیشن ۴ پیدا نکرده بود.

3456354 - امکان بازی میان پلتفرمی بازی Minecraft به زودی در پلی‌استیشن ۴

نسخه‌ی Bedrock مزایای زیادی به همراه دارد که در میان آن‌ها می‌شود به فروشگاه یک‌دست و واحد بین تمامی پلتفرم‌ها، قابلیت بازی میان پلتفرمی و موارد دیگر اشاره کرد. همانطور که می‌دانید، سونی در ابتدا سیاست‌هایی ضد قابلیت بازی میان پلتفرمی داشت که اخیرا، تصمیم به نرم‌تر کردن‌شان گرفته است. Minecraft از اولین بازی‌هایی بود که برای قابلیت بازی میان پلتفرمی پا پیش گذاشت و به نظر می‌رسد سونی، بالاخره اجازه‌ی انجام این کار را داده است.

این تغییر باید بدون مشکل باشد و امروز، در قالب یک به‌روزرسانی رایگان برای تمامی دارندگان Minecraft برروی پلی‌استیشن ۴، عرضه خواهد شد. البته لازم به ذکر است که اگر می‌خواهید با سایر افراد برروی پلتفرم‌های مختلف بازی کنید، به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید. همچنین باید حساب کاربری پلی‌استیشن خود را به حساب کاربری مایکروسافت خود، متصل کنید. با انجام این کار، می‌توانید بدون مشکل از تجربه‌ی جهانی Minecraft لذت ببرید.‌

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …