در آینده‌ی نزدیک از بازی جدید سری Crash Bandicoot رونمایی خواهد شد

به لطف موفقیت بزرگ عناوین بازسازی شده‌ی Crash Team Racing Nitro-Fueled و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، مدتی است که شایعه‌های زیادی در مورد ساخت نسخه‌ی جدید این مجموعه به گوش می‌رسد. حال اخیراً مدارک قانع کننده‌ای پیدا شده‌اند که به معرفی این بازی در آینده‌ی نزدیک اشاره می‌کنند.

53453 1 - در آینده‌ی نزدیک از بازی جدید سری Crash Bandicoot رونمایی خواهد شد

چند روز پیش هفت نفر از اشخاص معروف در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، محصولات مختلفی از سری Crash را دریافت کرده‌اند. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از معرفی رسمی Crash Team Racing Nitro-Fueled نیز چنین اتفاقی رخ داد که سرانجام به رونمایی رسمی بازی در مراسم The Game Awards منجر شد.

با توجه به توئیت منتشر شده، هرکدام از این افراد یک مجسمه‌ی جدید با مضمون کریسمس را دریافت کرده‌اند. این موضوع شاید به تنهایی دلیلی قانع کننده برای معرفی بازی جدید نباشد، اما از آن‌جایی که اکتیویژن (Activision) سال گذشته نیز این کار را انجام داده بود، بهتر است که حداقل انتظار رونمایی از یک عنوان جدید را در نظر داشته باشیم.

هفت شخص معروف ناگهانی مجسمه‌های از Crash به همراه کلاه بابانوئل را دریافت کرده‌اند.

6756 - در آینده‌ی نزدیک از بازی جدید سری Crash Bandicoot رونمایی خواهد شد

کمربند خود را ببندید و آماده باشید. قرار است اتفاقات دیوانه واری رخ دهد.

اکنون با توجه به رویداد‌های مربوط به بازی‌های ویدئویی در آینده‌ی نزدیک، تنها مکان‌های احتمالی برای معرفی این بازی، رویداد State of Play و مراسم The Game Awards 2019 هستند. از آن‌جایی که سری Crash همیشه با پلتفرم پلی‌استیشن ارتباط نزدیکی داشته است، رونمایی عنوان جدید سری در State of Play منطقی به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، باید در نظر داشته باشید که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Team Racing Nitro-Fueled اولین بار در مراسم The Game Awards رونمایی شد، پس ممکن است که نسخه‌ی جدید مجموعه نیز دوباره در همان مکان به نمایش گذاشته شود.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …