عنوان های انحصاری زمان عرضه‌ PS5 بین‌ نسلی نخواهند بود

با توجه به‌این که تا انتشار نسل بعدی کنسول‌های خانگی صرفا حدود یکسال باقی‌مانده است ، سوال های مختلفی پیرامون این زمینه ذهن تمامی‌ی ما‌را به خود سرگرم نموده است. به عنوان مثال، ما مایلیم بدانیم عنوان های دوران عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی چه‌ها خواهند بود؟

654 - عنوان های انحصاری زمان عرضه‌ PS5 بین‌ نسلی نخواهند بود

 

جواب دادن به‌این سوال، مخصوصا در نسل حاضر بسیار سخت میباشد؛ به دلیل آنکه بخش اعظمی از عناوین وسیع و مهم هر دو کمپانی Sony و Microsoft که برای کنسول های موجود برنامه‌ریزی گردیده‌اند، پیش از عرضه‌ی رسمی کنسول‌های نسل بعدی آن ها، وارد بازار خواهند شد.

کمپانی مایکروسافت اعلام کرده بود که قصد دارد کنسول نسل بعدی خویش، یعنی Xbox Scarlett را به همراه عنوان Halo Infinite عرضه نماید. گرچه این بازی برای کنسول Xbox One و پلتفرم PC نیز منتشر خواهد شد. آیا سونی هم می بایست عمل مشابهی را برای کنسول نسل بعدی خویش انجام دهد؟ آیا آنها نیز عنوانی مثل Ghost of Tsushima را تحت عنوان بازی زمان عرضه‌ی کنسول PlayStation 5 منتشر خواهند کرد؟ احتمال ذکر شده، با توجه به تاخیر خوردن این بازی، چندان هم بدور از انتظار نیست. آیا Ghost of Tsushima یک عنوان میان‌نسلی و تحت عنوان بازی زمان عرضه‌ی PS5 خواهد بود؟ می بایست شکیبایی کرد و مشاهده کرد.

بنابر گفته‌ی سردبیر ‌وبسایت Kotaku، آقای Jason Shreier، این رخداد صورت نخواهد داد. وی می گوید، بنابر اطلاعاتی که بدستش رسیده، هیچکدام از بازی‌هایی که سونی برای دوران عرضه‌ی کنسول نسل بعدی خویش منتشر می نماید، عناوین میان‌نسلی نخواهند بود. همگی عنوان ها زمان تکثیر PS5، بازی‌های انحصاری برای این کنسول خواهند بود. پیش‌تر شایعاتی بر اساس این که استودیوی Bluepoint در حال فعالیت بر روی یک بازی تازه برای سونی میباشد منتشر گردیده بود. ممکن است این بازی در حالا توسعه و گسترش، یکی این عنوان ها زمان عرضه باشد. اما تا اعلام رسمی سونی نمی‌توان با قطعیت در زمینه ی این مسائل سخنی به میان آورد.

ولی بدیهی است تعدادی از بازی‌هایی که برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهند شد، عنا وین میان‌نسلی خواهند بود البته لزوما این بازی‌ها، بازی‌های انحصاری تلقی نمی شوند. عناوینی مثل Watch Dogs: Legion، Rainbow Six Quarantine و Gods and Monsters از جمله بازی‌هایی میباشند که میان‌نسلی بودنشان تایید شده‌است.

خبر پیشنهادی

34534534 310x165 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را …