مشخص شدن محتوای ماه دسامبر بازی Hitman 2

آی اُ اینتراکتیو با محتوای جدید بازی Hitman 2 در ماه دسامبر، حال و هوای تعطیلات کریسمس را به این بازی‌ می‌آورد.

5345435 - مشخص شدن محتوای ماه دسامبر بازی Hitman 2

آی ا اینتراکتیو همیشه در همراه کردن بازی‌های مدرن سری هیتمن با تعطیلات و مناسبت‌های ویژه‌ی سال عمل کرد خیلی خوبی داشته است. اولین بازی، یک مأموریت جالب و هیجان انگیز با الهام گرفتن از فیلم‌های تنها در خانه را به داستان اضافه کرده بود که برای یک ماه در دسترس قرار داشت. حالا دنباله‌ی این بازی نیز مسیر مشابهی را در پیش گرفته و با با نزدیک شدن به تعطیلات آخر سال میلادی، رویداد ویژه‌ و دوازده روزه‌ای را با تم کریسمس تدارک دیده است.

برنامه‌های بازی در ماه جاری میلادی از این قرار است: دو قرارداد Escalation در تاریخ ۱۴ آذر، قرارداد Legacy Elusive Target در ۱۵ آذر و نهایتاً آغاز رویداد ۱۲ روزه‌ی IO در ۲۱ آذر که نقطه‌ی اوج این محتوای ویژه برای جامعه کاربران Hitman خواهد بود. بر این اساس، قرار است بازیکنان ۱۲ قرارداد مختلف و ویژه‌ی تعطیلات عید را در هر یک از روزهای این رویداد دریافت کنند. آی اُ اینتراکتیو درباره‌ی جزئیات این قراردادها توضیحی ارائه نکرده است اما قرار است به زودی اخبار جدیدی در این خصوص منتشر شود.

در کنار رویداد ویژه‌ی جامعه کاربران Hitman 2، دو مرحله‌ی Legacy نیز به بازی اضافه خواهد شد. مرحله اول Holiday Hoarders نام دارد که شما می‌توانید در آن لباس ویژه‌ی بابانوئل را بر تن کنید. دومین مرحله نیز Snow Festival نام دارد که در هوکایدو انجام خواهد شد. هردوی این مراحل به صورت دائمی در بازی باقی خواهند ماند. IO Interactive ماه دسامبر را با چند قرارداد Escalation و یک مأموریت جدید Elusive Target به پایان خواهد رساند؛ اما همانطور که انتظار می‌رفت، رویداد ویژه‌ی تعطیلات عید، بخش اصلی برنامه‌های بازی هیتمن 2 در ماه دسامبر را تشکیل می‌دهد.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …