بزودی فصل ۶ بازی Clash Royale آغاز می شود

فصل ۶ بازی موبایل محبوب Clash Royale، به همراه کارت، میدان نبرد و سه اسکین برج جدید، امروز به‌طور رسمی آغاز می‌شود.

53453 - بزودی فصل ۶ بازی Clash Royale آغاز می شود

این فصل، سه اسکین برج جدید را به بازی اضافه می کند. برای اولین بار، یکی از این سه پوسته رایگان از طریق Free Pass Royale در دسترس خواهد بود و به بازیکنان شانس این را می‌دهد تا بدون پرداخت هزینه‌ای، این اسکین را دریافت کنند.

دو برج دیگر با نام‌های برج Gingerbread و برج Clashmas شناخته می‌شوند که اولی از طریق فروشگاه بازی قابل خریداری خواهد بود و دومی نیز از طریق Pass Royale در دسترس قرار خواهد بود.

با ورود به حال‌وهوای زمستانی در این ماه، میدان نبردی با آب‌وهوای برفی نیز با نام Clashmas Arena به بازی اضافه خواهد شد. همچنین در فصل ۶، کارت جدیدی با نام Battle Healer به این بازی خواهد آمد. این شخصیت می‌تواند در طول مبارزه سلامتی خود را بازیابی کند. او همچنین در حین مبارزه، با حرکت دادن شمشیرش می‌تواند یاران خود را نیز شفا بدهد. دو چالش در تاریخ‌های ۱۱ آذر و ۲ دی رخ خواهند داد و به طرفداران بازی کلش رویال اجازه می‌دهند تا این کارت را درصورت تکمیل چالش، بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت کنند.

مثل همیشه، در به‌روزرسانی جدید بازی Clash Royale تغییراتی برای حفظ تعادل درون بازی اعمال می‌شوند. سرعت آسیب‌رسانی کاراکتر Elixir Golem کاهش پیدا کرده، درحالیکه Knight میزان آسیبی که وارد می‌کند، بیشتر شده است. همچنین زمان ظاهر شدن Three Musketeers نیز از سه ثانیه به دو ثانیه کاهش یافته است.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …