استیم تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 مشخص کرد

حدود سه هفته از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی می‌گذرد و تاکنون شرکت راک‌استار (Rockstar) به‌روزرسان‌های مختلفی را برای آن منتشر کرده تا ایرادات و مشکلات این عنوان را کمتر کند. اکنون به تازگی استودیوی سازنده از تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 برروی فروشگاه استیم رونمایی کرده و توجه افراد زیادی را جلب کرده است.

345435 - استیم تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 مشخص کرد

شاید در تاریخ بازی‌های ویدئویی، کمتر عنوانی توان رقابت با بازی Red Dead Redemption 2 را داشته باشد. عنوانی که با داستانی به شدت زیبا، شخصیت‌های منحصر به فرد، دنیایی بسیار وسیع و پرجزئیات، گیم‌پلی طبیعی و هزاران مورد مثبت دیگر، توانست در نسل هشتم برای همیشه در یادها باقی بماند و اثبات کند که اگر استودیوی سازنده در طول نسل، تنها یک بازی عرضه کرد، امکانش وجود دارد تا یک شاهکار عرضه کند. .پس از عرضه‌ی این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، بازی‌بازان و کاربران بیشتر و مورد توجه‌ای به سوی این عنوان جلب شدند. پس از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، استودیوی سازنده به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلفی را منتشر کرد تا ایرادات و مشکلات گزارش شده‌ی بازی را حل کند.

اکنون بعد از مدت‌ها، تاریخ عرضه‌ی این عنوان برروی فروشگاه استیم مشخص گردیده و کاربران این سرویس نیز به‌زودی می‌توانند بازی Red Dead Redemption 2 را از استیم دریافت کنند. Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برروی سرویس‌های اپیک گیمز (Epic Games)، هامبل استور (Humble Store) و گیم لانچر (Games Launcher) در دسترس قرار دارد که به زودی شاهد اضافه شدن آن برروی فروشگاه استیم نیز خواهیم بود.

براساس اخبار و گزارش‌های منتشر شده، شرکت راک‌استار اعلام کرده است که در تاریخ پنجشنبه ۱۴ آذر ماه سال ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی سرویس استیم همانند دیگر سرویس‌ها قرار می‌گیرد و کاربران مرتبط می‌توانند بازی را از طریق این فروشگاه نیز دریافت کنند.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …