تاریخ انتشار به‌روزرسانی Synthesis بازی No Man’s Sky

تیم سازنده‌ی بازی جذاب No Man’s Sky امروز خبری را اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان در آینده‌ای نزدیک در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص شده است که جزئیات بیشتر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

6354634 - تاریخ انتشار به‌روزرسانی Synthesis بازی No Man’s Sky

No Man’s Sky از سری عناوین به سبک اکشن و ماجراجویی است که در حدود سه سال پقبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. سازندگان نیز هر چند وقت یک بار با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف، به تازگی و جذابیت بازی کمک می‌کنند. به وسیله‌ی به‌روزرسانی که اخیرا برای بازی منتشر شد، شما این امکان را دارید تا این عنوان را برروی نمایشگرهای فوق عریض هم تجربه کنید. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، No Man’s Sky را هرگز از دست ندهید. قابل ذکر است که استودیوی هلو گیمز (Hello Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته است.

هلو گیمز این دفعه تصمیم عرضه‌ی به‌روزرسانی دیگری تحت عنوان Synthesis را دارد. علاوه‌بر رفع باگ‌ها و بهبود کیفیت بازی، امکانات جالبی نظیر نقشه‌های گوناگون نیز به نسخه‌های متفاوت این بازی اضافه خواهد شد. Synthesis در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۸ (۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …