ورود زامبی‌ها به Red Dead Redemption 2

با وجود آن‌که نسخه‌ی پی‌سی Red Dead Redemption 2 در وضعیت مناسب و با ثباتی قرار ندارد ولی کاربران از الان شروع به ساخت مادهای متنوعی برای این بازی کرده‌اند. در یکی از جدیدترین این مادها، زامبی‌ها به بازی اآمدند تا یادآور بسته الحاقی نسخه پیشین این فرنچایز یعنی Undead Nightmare باشند.

44443 - ورود زامبی‌ها به Red Dead Redemption 2

زامبی‌هایی که در این ماد آن‌ها را مشاهده می‌کنیم، طبق NPCهایی با نام «نایت فولک» ساخته شده‌اند؛ افرادی که در Red Dead Redemption 2 نزدیک‌ترین چهره‌ را به زامبی‌ها دارند.

البته این افراد برخلاف زامبی‌ها می‌توانند چاقو حمل کرده و تله‌هایی بر سر شما قرار دهند. حال این ماد جدید باعث شده تا نایت فولک‌ها در دسته‌های بزرگ‌تری ظاهر شده و به عنوان یک گروه به آرتور حمله کنند.

این ماد هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و سازندگان آن قول داده‌اند در آینده‌ای نزدیک ویژگی‌های جدیدی به این زامبی‌ها اضافه کرده و آن‌ها را به تصوری که ما از زامبی‌ها داریم نزدیک‌تر کنند.

همان‌طور که قبلا گفتیم، نسخه‌ی پی‌سی Red Dead Redemption 2 خیلی قابل بازی نیست و بازی روی درجات گرافیکی مختلف با مشکل افت فریم و لود نشدن تکسچرها روبرو است. البته راکستار قول داده در آینده‌ای نچندان دور بخش زیادی از این مشکلات را برطرف کند.

منبع : ویجیاتو

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …