کوجیما ترسناک‌ترین بازی سبک وحشت را می سازد

بازی Death Stranding بالاخره منتشر شده و به نظر می رسد یک بازی سبک ترس کوجیمایی ممکن است پروژه‌ی بعدی باشد.

2342435 - کوجیما ترسناک‌ترین بازی سبک وحشت را می سازد

به نظر می‌آید که عقده‌ی ساخت یک بازی ترسناک، بعد از کنسل شدن پروژه‌ی P.T.، هنوز هیدئو کوجیما را رها نکرده است. پس از بازخوردهای مثبتی که این دموی کوتاه در بین بازی‌بازان در سال ۲۰۱۴ دریافت کرد، مطمئنا همه‌‌ی ما در سراسر دنیا مشتاق این هستیم که کوجیما باری دیگر به سبک ترس ناخنکی بزند.

اگرچه برای قضاوت در این رابطه خیلی زود است اما کوجیما به‌تازگی توییتی در رابطه با P.T. منتشر کرده و در آن از احتمال کار کردن روی یک پروژه در سبک ترس سخن گفته است. توییت آقای کوجیما به قرار زیر است:

برای ساختن ترسناک‌ترین بازی ژانر horror، من فیلم‌های این سبک را تماشا می‌کنم تا روح رعب‌انگیز درون خود را بیدار کنم. فیلم تایلندی THE EYE، فیلمی بود که در زمان ساخت PT آن را کرایه کردم اما به قدری ترسناک بود که نتوانستم تمامش کنم. بسته‌بندی [جعبه] فیلم خیلی ترسناک است برای همین من فقط دیسک آن را کرایه کردم. آیا موفق می‌شوم کامل تماشایش کنم؟

43214 - کوجیما ترسناک‌ترین بازی سبک وحشت را می سازد

دو نکته عجیب در رابطه با این توییت وجود دارد. اول این که کوجیما به توانایی بیدار کردن روح ترسناک و رعب‌انگیز اعتقاد دارد و دو این که وی فقط دیسک فیلم را کرایه کرده نه جعبه‌اش را، چرا که جعبه‌ی فیلم برایش بیش از حد ترسناک بوده! این مسئله که کسی در سال ۲۰۱۹ دی‌وی‌دی فیزیکی فیلمی را کرایه کند به خودی خود موضوعی غیرعادی است اما این که به فروشنده بگویی فیلم را بدون جعبه می‌خواهی به طرز غریبی عجیب و تعجب‌برانگیز است!

به هر حال این‌گونه به نظر می‌رسد که پروژه‌ی بعدی احتمالی استودیوی Kojima Productions یک بازی بسیار ترسناک خواهد بود. در صورتی آن‌ها موفق شوند با تماشای نیمه کاره‌ی فیلم The Eye پروژه‌ی P.T. را بسازند، اگر فیلم را کامل تماشا کنند چه چیزی خواهند ساخت؟!

کوجیما بارها به ساخت فیلم‌های سینمایی ابراز علاقه کرده است؛ در مستندی که قبلا منتشر شد نیز از احتمال ورود او و تیمش به عرصه‌ی فیلم‌سازی صحبت هایی به میان آمده بود.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …