احتمال ساخت بازی‌های دیگری از سری Half-Life

پس از گذشت بیش از یک دهه و نیم، بالاخره هفته گذشته یک بازی کامل از فرنچایز Half-Life معرفی شد، هرچند این بازی تنها مخصوص هدست‌های واقعیت مجازی است و توسعه‌دهندگان نیز تاکید دارند هرگز نسخه‌ای غیر VR از آن ساخته و روانه بازار نخواهد شد. در حالی که این موضوع باعث می‌شود مردم همچنان نسبت به ساخت دنباله‌ای برای سری محبوب دلسرد باشند، والو در نهایت جملاتی آغشته از امید به زبان آورده.

53634 - احتمال ساخت بازی‌های دیگری از سری Half-Life

این ماجرا در حالت خوش‌بینانه می‌تواند به عنوان ساخت و انتشار بازی Half-Life 3 تعبیر شود. آنها تایید کرده‌اند که بعد از آنکه Alyx روانه بازار شد، نسخه‌های دیگری از فرنچایز Half-Life نیز احتمالا ساخته می‌شود. «دیوید اسپیرر» از استودیو والو در گفت‌و‌گویی با ورج گفته:

احتمالا چیز عجیبی برایتان نخواهد بود اگر بگویم همه ما در والو هم برای مدت زیادی است که منتظر هستیم به دنیای Half-Lafe بازگردیم؛ این موضوع حالا [با تجربه Alyx] دوباره بیش از پیش زنده شده.

در فرآیند ساخت Half-Life: Alyx مجبور شدیم روش‌هایی تازه را برای داستان‌سرایی، شخصیت‌پردازی و جهانش را مورد بررسی قرار دهیم؛ به همین ترتیب تجربیات زیادی در زمینه گیم پلی جدید کسب کردیم که فراتر از آنچه قبلا می‌توانستیم انجام دهیم رفته. بدون شک منتظر هستیم ببینیم مردم چگونه نسبت به Half-Life: Alyx واکنش نشان می‌دهند، اما دوست داریم مسیری که آغاز کردیم را ادامه دهیم.

این ادعا نزدیکترین تجربه‌ای است که تاکنون نسبت به ساخت دنباله ماجراجویی‌های گوردون فریمن و ساخت عنوان Half-Life 3 داشته‌ایم. معلوم نیست منظور اسپیرر تنها بازی‌های واقعیت مجازی بوده یا نوع دیگری، اما داستان فرنچایز لازم است به نحوی دنبال شود که سال‌ها پیش در نقطه اوجی رها شده. این موضوع دوباره رنگی به امیدهایمان پاشید.

منبع : ویجیاتو

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …