بازگشت Assassin’s Creed بعدی به اوایل قرن دهم میلادی

بالاخره امسال پشتیبانی همه جانبه و انتشار محتوای تازه برای بازی Assassin’s Creed Odyssey پایان می یابد و اکنون نوبت آن رسیده تا کمی به ماجراجویی‌های قاتلان مورد انتظار بعدی پرداخته شود.

324123 1024x240 - بازگشت Assassin’s Creed بعدی به اوایل قرن دهم میلادی

این روزها بدون شک خیلی از علاقه‌مندان به فرنچایز تشنه شنیدن اخباری از نسخه احتمالی بعدی هستند، اما می‌دانیم که فعلا تا زمان زیادی باید فقط با شایعات و حدسیات سر و کله بزنیم. در همین مسیر نخستین شایعات و گمانه‌زنی‌ها در رابطه با Assassin’s Creed بعدی به دست آمده که به برخی از جنبه‌های داستانی آن اشاره دارد.

در پستی تازه از ردیت یکی از توسعه‌دهندگان مدعی شده ماجراهای نسخه آینده Assassin’s Creed به اوایل قرن دهم میلادی و در کشورهای ایرلند، سوئد، نروژ و انگلیس بر‌می‌گردد. داستان روی زمانی تمرکز دارد که مسیحیت در حال گسترش است و در همین حین مذهب نورس رو به افول حرکت می‌کند و همچنین به افسانه‌های ایرلندی اشاره دارد. پادشاه ایرلندی برایان بورو در این داستان نقش مهمی خواهد داشت و در قامت پدر شخصیت اصلی قابل بازی ظاهر می‌شود. این ادعا کم و بیش با آنچه قبل از این افشا شده بود و می‌گفت نام نسخه بعدی Assassin’s Creed Ragnarok است، مطابقت دارد.

یکی از موضوعاتی که در این شایعه باعث تعجب کاربران شده این است که گفته می‌شود بازی تنها یک کاراکتر اصلی خواهد داشت؛ در حالی که امکان انتخاب کاراکتر متنوع در ادیسه حسابی پر‌طرفدار بود و کاربران به شدت از آن استقبال کردند.

هنوز چیزی قطعی نیست و فقط با شایعات همراه هستیم؛ اما تجربه نشان داده بحث هایی که پیرامون فرنچایز Assassin’s Creed منتشر می‌شوند معمولا به واقعیت نزدیک هستند.

 

منبع : ویجیاتو

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …