اضافه شدن مسابقات جدید به FIFA 20

در ماه مارس ۲۰۲۰، مسابقات Copa Libertadores به‌صورت اختصاصی از طریق بازی فیفا 20 در دسترس خواهند بود.

56346324 - اضافه شدن مسابقات جدید به FIFA 20

مسابقات کوپا لیبرتادورس بزرگ‌ترین و معتبر‌ترین مسابقات باشگاهی در آمریکای جنوبی است که تیم‌های باشگاهی از کشور‌های مختلف این منطقه شامل برزیل، آرژانتین، اروگوئه و… در آن با یکدیگر رقابت می کنند. براساس جدید‌ترین اخبار، الکترونیک آرتز امسال اجازه شبیه‌سازی فصل جدید این مسابقات در بازی فیفا 20 را به‌دست آورده و بدین ترتیب در ماه مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸/فروردین ۹۹) شاهد افزوده شدن این رویداد باشگاهی به بازی FIFA 20 خواهیم بود.

طبق اعلام EA، آپدیتی که این مسابقات را به بازی می افزاید برای نسخه PC ، PS4 و Xbox One بازی منتشر خواهد شد و نکته جالب اینکه در خبر رسمی منتشر‌شده توسط سازندگان اشاره‌ای به نسخه سوییچ بازی نشده است. این بروزرسانی تیم‌های مختلفی از برزیل، آرژانتین، اروگوئه، پرو، شیلی، اکوادور، پاراگوئه و چند کشور دیگر را به بازی اضافه افزوده که از جمله این تیم‌ها می‌توان به بوکا جونیورز، ریور پلاته، فلامنگو، کورینتیانس، ایندیپندنته و کولو کولو اشاره کرد.

همچنین با توجه به کاری که سال گذشته EA در رابطه با فیفا 19 انجام داده بود، انتظار می‌رود که حال و هوای مسابقات لیبرتادورس هم در این آپدیت شبیه‌سازی شود و شاید حتی محتویاتی با محوریت آن در بخش آلتیمیت تیم هم در دسترس قرار بگیرد که البته فعلا اشاره‌ای به آن نشده است.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …