سرویس استریم بازی آمازون در سال 2020

به گزارش CNET، آمازون احتمالا در سال ۲۰۲۰ از سرویس استریم بازی خود رونمایی خواهد کرد.

241234 - سرویس استریم بازی آمازون در سال 2020

آغاز سال ۲۰۱۹ بود که اعلام شد شرکت آمازون در حال کار روی سرویس استریم بازی است و با ناشران مختلفی هم برای انتشار بازی‌هایشان ازطریق این سرویس در حال مذاکره است. اکنون در جدید‌ترین اخبار منتشر‌شده، CNET گزارش شده که روند توسعه این سرویس به‌خوبی پیش می‌رود و آمازون قصد دارد در سال ۲۰۲۰ رسما آن را معرفی کند.

در این گزارش آمده که سرویس استریم بازی آمازون برپایه سرویس ابری AWS آمازون اجرا خواهد شد و این شرکت قصد دارد از ویژگی‌هایی توییچ هم برای این پلتفرم استریمش استفاده کند. آمازون در سال ۲۰۱۴ توییچ را خریداری کرد. همچنین آمازون یک آگهی استخدام هم منتشر کرده که به‌نظر می‌رسد مرتبط با این سرویس استریم است و در بخشی از آن آمده:

ما این را باور داریم که تحولی که زمانی با دستگاه‌های آرکید آغاز شد و این روز‌ها به استریم زنده و eSports رسیده است، به آینده‌ای ختم خواهد شد که در آن همه گیمر هستند و تمام گیمر‌ها هم به‌راحتی قادر خواهند بود محتوا تولید کنند، با افراد دیگر برای انجام بازی‌ها همکاری داشته باشند و تجریبات‌شان را با دیگران به اشتراک بگذارند.

در هر صورت اگر سرویس استریم بازی آمازون سال آینده منتشر شود، احتمال دارد شاهد بازی‌هایی از ناشران مختلف برای آن باشیم و ممکن است چند بازی از استودیوهای بازی‌سازی آمازون هم برای این سرویس منتشر می‌شوند. این استودیو‌ها در حال حاضر ساخت بازی‌هایی چون The Grand Tour Game، New World و یک بازی MMORPG براساس مجموعه Lord of the Rings را در دستور کار دارند.

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …