فصل اول از چپتر دوم بازی فورتنایت

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به‌تازگی اعلام کرده که فصل اول فورتنایت تا اوایل فوریه ۲۰۲۰ تمدید شده است.

34234123 - فصل اول از چپتر دوم بازی فورتنایت

در چپتر دوم فورتنایت تغییرات زیادی روی گیم‌پلی و ظاهر بازی اعمال شد و از طرفی مشخص شد که فصل اول از چپتر دوم Fortnite دارای چالش‌های هفتگی و مدت زمان کمتری نسبت‌به گذشته است. در حالی که اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر فورتنایت، به‌تازگی اعلام کرده است که فصل اول فورتنایت چپتر 2 تا اوایل فوریه ۲۰۲۰ (بهمن ماه) تمدید شده است.

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که این اتفاق به‌خاطر تعطیلات سال نو میلادی رخ داده است؛ چون اپیک گیمز اعلام کرده که در جریان فصل اول، کاربران می‌توانند منتظر آپدیت‌ها و ویژگی‌های جدید گیم‌پلی، رویدادهای زنده (لایو) و پاداش‌های رایگان مختلفی باشند. البته اعلام نشده که اپیک گیمز چه رویداد ویژه‌ای را برای تعطیلات ۲۰۱۹ درنظر گرفته است. سال گذشته شاهد رویداد مربوط‌به Ice King در بازی Fortnite بودیم.

از طرفی، اپیک گیمز در گذشته اعلام کرده که محتویات ابتدای فصل اول، تمام برنامه‌های اپیک گیمز برای کاربران نیست و به مرور زمان، شاهد موارد تازه‌ای هستیم. بااین‌حال با تمدید شدن این فصل، در رویداد زمستانه یا مدتی قبل از آن، باید منتظر رویداد داستانی انتهای فصل اول هم باشیم.

 

منبع : زومجی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …