لو رفتن زمان احتمالی عرضه کنسول PS5

هر چه به عرضه کنسول پلی استیشن 5 نزدیک می‌شویم، شایعه های بیشتری از آن منتشر می‌شود. در یکی از جدیدترین این شایعه‌ها، زمان انتشار و قیمت احتمالی این کنسول مشخص شده است.

563563 1024x579 - لو رفتن زمان احتمالی عرضه کنسول PS5

بر اساس توییت یکی از اینسایدرهای سونی که در زمینه افشاء اطلاعات مرتبط به پلی استیشن معروف است، پلی استیشن 5 در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ عرضه خواهد شد و قیمتی در حدود ۵۰۰ دلار آمریکا خواهد داشت. بنابراین، به احتمال زیاد دقیقا یک سال تا عرضه پلی استیشن بعدی مانده است.

پلی‌استیشن جدید در زمان عرضه ۱۰۰ دلار گران‌تر از پلی استیشن 4 خواهد بود. اخبار نشان داده است که سخت افزار قدرتمند‌ این کنسول باعث شده سونی پول بیشتری برای آن خرج کند. پس قیمت ۵۰۰ دلاری این دستگاه را به خاطر سخت‌افزار قوی آن می‌تواند مناسب و مقرون به صرفه باشد.

قبلا سران سونی گفته بودند که پلی استیشن 5 محصولی مقرون به صرفه خواهد بود. عملا سونی سعی دارد مسیر را برای این که کاربران پلی استیشن 4 با سرعت بیشتری به کنسول بعدی این کمپانی مهاجرت کنند، راحت‌تر کند. علاوه بر این، قبلا پتنت عجیبی در اینترنت لو رفته بود که نشان می‌داد سونی علاوه بر پلی استیشن جدید، در حال فعالیت روی کنسول جدیدی است که از کارتریج استفاده خواهد کرد.

مطلب دیگری از این کنسول در دسترس نیست اما گفته شده که احتمالا با یک کنسول دستی طرف هستیم که سونی آن را برای عرضه در سال‌های آینده آماده می‌کند و هنوز در آغاز راه قرار دارد.

 

منبع : ویجیاتو

خبر پیشنهادی

536345643 310x165 - سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

سرویس اپل موزیک در راه PS5 است

تاکنون کاربران پلی استیشن ۵ برای پخش موسیقی می‌توانستند از اپلیکیشن اسپاتیفای استفاده کنند. با …