میزان فروش پلی‌ استیشن ۴ از دیگر کنسول ها سبقت گرفت!

از زمان معرفی پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۳ توسط سونی، این گجت همواره فروش خوبی را تجربه کرده است. این کنسول هنوز هم در رقابت با رقبای خود می‌درخشد و آمارها نشان دهنده فروش بالای این گجت در ماه اکتبر هستند. داده های منتشر شده توسط گروه NDP نشان می‌دهند که میزان فروش پلی استیشن ۴ بیش‌تر از کنسول‌هایی نظیر ایکس‌باکس وان و نینتندو سویچ بوده است.

آمار فروش دستگاه‌های مرتبط با بازی در اکتبر سال ۲۰۱۸، به نسبت مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۶ درصد افزایش یافته است. این موضوع برای هر دو شرکت تولید کننده پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان سود خوبی را به ارمغان آورده است. هم‌چنین درآمد مرتبط با این حوزه در سال جاری میلادی ۱۹ درصد افزایش یافته است. با این حال در این سال علاوه بر دو رقیب اصلی، کنسول‌هایی نظیر NES Classic Edition و SNES Classic Edition نیز به صورت جدی وارد رقابت شده‌اند.

مطابق گفته تحلیلگران این حوزه، پلی استیشن ۴ توانسته است رشد سالانه و نقطه به نقطه خود را به خوبی حفظ کند. میزان فروش این کنسول در اکتبر گذشته به بیش‌ترین رقم از اکتبر سال ۲۰۱۴ رسیده است. فروش این کنسول در اکتبر سال ۲۰۱۸ توانسته است به رقمی بیش‌تر از میزان فروش پرفروش‌ترین کنسول تاریخ سونی، یعنی پلی استیشن ۲ در اکتبر سال ۲۰۰۲ دست پیدا کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *